آوانداد

شرکت آوانداد یک واحد تخصصی واردات و اجرای صفحات اکریلیک، کوارتز و سنگهای طبیعی درایران است. این شرکت در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و از آن زمان فعالیت های خود را بر اساس استانداردهای بین المللی در اجرای نیازهای مختلف صنعت ساختمان اعم از صفحات آشپزخانه و کلیه مصارف ساختمانی آغاز نمود.

 کار این شرکت با اجرای صفحات اکریلیک آغاز شد و به دنبال طرح توسعه کارخانه این شرکت از سال ۱۳۹۰ طراحی و اجرای صفحات سنگ مهندسی کوارتز با نام تجاری Silestone محصول شرکت اسپانیایی Cosentino را به صورت تخصصی به فعالیت های خود افزوده است. در راستای گسترش فعالیت و تنوع محصولات، شرکت آوانداد نمایندگی انحصاری واردات و اجرای سنگهای طبیعی شرکت معتبر ایتالیایی Antoliniرا در اواخر سال ۱۳۹۲ اخذ نمود و بر آن شد تا شیوه ای نوین را در به کارگیری سنگهای طبیعی در طراحی بناها و معماری داخلی ساختمان ها آغاز نماید. در کنار این محصولات شرکت آوانداد اجرای نوعی جدید از صفحات فوق فشرده با نام تجاری Dekton محصول شرکت  Cosentino را نیز از سال ۱۳۹۴ در بازار ایران آغاز نموده است.

شرکت آوانداد بعد از گذشت پنج سال از قرارداد انحصاری محصولات برند Antolini (لوکس ترین برند سنگ طبیعی در دنیا) در ایران، در سال ۹7 با انتخاب بهترین بلاک های صادراتی از معادن سنگ ایران و فرآوری درجه یک آنها در ایران، کلکسیون سنگ های خود را که مجموعه ای از بهترین سنگ ها از سراسر دنیا می باشد تکمیل نمود. 

همچنین در سال ۱۳۹۹ این مجموعه از کلکسیون جدید خود تحت عنوان Raw Collection  و Flow Collection معرفی نمود.

خدمات ارائه شده در بخش ساختمانی

  • انتخاب بلاک در معادن
  • عکاسی از اسلب ها
  • Layout کردن سنگ و طراحی اولیه

خدمات ارائه شده در بخش کانترتاپ

  • تنوع محصولات
  • عکاسی از اسلب ها
  • اندازه گیری و طراحی
  • ساخت و نصب توسط تیم فنی آوانداد

No 20 & 21, Shahrak-e-Behsazi-Sanaye-Choob-Iran, Ahmadabad Mostofi, Tehran, Iran

تلفن تماس: +9821 57436

 وب سایت : www.avandad.com

اینستاگرام: @avandad